Outlook مایکروسافت برای اندروید و iOS به‌روز شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

جوان ایرانی- مایکروسافت در آخرین به‌روزرسانی خود اجرای رمزعبور مبتنی بر کدهای PIN را بر اساس سیستم Exchange ActiveSync ارایه کرده است.

Outlook مایکروسافت برای اندروید و iOS به روز شد

مایکروسافت چندی پیش نسخه جدید ابزار مخصوص پست الکترونیکی Outlook را برای سیستم‌های عامل اندروید و iOS عرضه کرد و هم‌اکنون تنها پس از گذشت چند هفته تصمیم به به‌روزرسانی آنها گرفته است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این شرکت روی وبلاگ رسمی خود نوشت: «ما در نخستین نسخه از این محصول قصد داشتیم کاربران را با تجربه حضور در این بازار آشنا کنیم. اما همچنان در تلاشیم ابزارهای کنترلی بیشتر را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم تا کاربران سازمانی نیز بتوانند از خدمات موبایلی Outlook بهره‌مند شوند.»

شرکت مایکروسافت در آخرین به‌روزرسانی خود اجرای رمزعبور مبتنی بر کدهای PIN را بر اساس سیستم Exchange ActiveSync ارایه کرده است.

این سیستم بر اساس نسخه جدید Outlook روی سیستم‌عامل iOS عمل‌ می‌کند و پیش‌نمایش عرضه شده مخصوص سیستم‌عامل اندروید نیز قابلیت مشابه را نشان می‌دهد که به گفته مایکروسافت، در این دو سیستم‌عامل قابلیت‌های کنترلی مبتنی سیستم‌های اپل و گوگل ارائه شده‌اند.

Outlook مایکروسافت برای اندروید و iOS به‌روز شد - تصویر 2

شرکت مایکروسافت همچنین سعی کرده است دسترسی مدیران شبکه به سیستم ارسال و دریافت پست الکترونیکی Outlook مبتنی بر دستگاه‌های موبایلی را افزایش دهد و بر این اساس مدیران شبکه هم‌اکنون می‌توانند ظرف چند ثانیه در سیستم مورد نظر اقدامات خود را انجام دهند.

کاربران در نسخه جدید Outlook مخصوص iOS می‌توانند سیستم مشاهده گفت‌وگوهای پشت‌سرهم برای ایمیل‌های دریافتی را غیرفعال کنند و همچنین قابلیت‌های این ابزار را بسته به سلیقه خود تغییر دهند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه