iOS 8 روی نیمی از همه دستگاه‌های موبایلی اپل نصب شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

در کمتر از یک هفته

جوان ایرانی- هم‌اکنون 49 درصد دستگاه‌های موبایلی اپل مبتنی بر iOS 7 مورد استفاده قرار می‌گیرند که البته طی چند روز گذشته از تعداد آن‌ها بسیار کاسته شده است.

iOS 8 روی نیمی از همه دستگاه های موبایلی اپل نصب شد

هم‌اکنون بیش از یک هفته از زمان عرضه نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی اپل موسوم به iOS 8 می‌گذرد و گزارش‌های رسیده حاکی از آن است ۴۶ درصد دستگاه‌های موبایلی اپل متصل به فروشگاه اینترنتی App Store خود را به این سیستم‌عامل مجهز کرده‌اند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایتنا،، در حالی که تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS 8 اپل همچنان در حال افزایش است، میزان استفاده از iOS 7 به همان نسبت کاهش می‌یابد.

بر اساس آخرین آمار موجود، هم‌اکنون ۴۹ درصد از تمام دستگاه‌های موبایلی که اپل تاکنون روانه بازار جهانی کرده است مبتنی بر سیستم‌عامل iOS 7 مورد استفاده قرار می‌گیرند که طی البته طی چند روز گذشته از تعداد آنها بسیار کاسته شده است.

همچنین اعلام شده است که تمام نسخه‌های قبل از iOS 7 در مجموع روی ۵ درصد از دستگاه‌های موبایلی اپل استفاده می‌شوند.

iOS 8 روی نیمی از همه دستگاه‌های موبایلی اپل نصب شد - تصویر 2

لازم به ذکر است که تنها ۵ روز قبل سهم iOS 8 در بین دستگاه‌های اپل تنها ۱۶ درصد بود و این رقم هم‌اکنون از ۴۶ درصد هم فراتر رفته است.

مرکز خبری AppleInsider در تازه‌ترین گزارش خود در مورد میزان سازگاری کاربران با سیستم‌عامل iOS 7 طی یک سال گذشته توضیح داد و اعلام کرد که تا پیش از روی کار آمدن گوشی‌های جدید اپل، این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی این شرکت روی ۹۰ درصد مدل‌های مختلف آیفون و ۸۵ درصد مدل‌های مختلف iPad استفاده می‌شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه