گوگل بزرگ‌ترین نمایشگر دنیا را برای تبلیغات خود نصب کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- طول و عرضه این نمایشگر تبلیغاتی به‌ترتیب 329.65 در 77.69 متر است و تصاویر در آن با کیفیت 10048 در 2368 پیکسل پخش می‌شوند.

گوگل بزرگ ترین نمایشگر دنیا را برای تبلیغات خود نصب کرد

با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال میلادی و آغاز فصل خرید محصولات الکترونیکی توسط کاربران، شرکت گوگل بزرگ‌ترین نمایشگر تبلیغاتی و تعاملی را در میدان Times شهر نیویورک نصب می‌کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، این بیلبورد تعاملی توسط مرکز تولید محصولات الکترونیکی میتسوبیشی ساخته شده و نمایشگر اصلی آن Diamond Vision AVL-ODT10 نام دارد.

این نمایشگر بسیار بزرگ در خیابان Broadway نصب شده است که از آنجا تا دفتر مرکزی گوگل فاصله زیادی نیست.

طول و عرضه این نمایشگر تبلیغاتی به‌ترتیب ۳۲۹.۶۵ در ۷۷.۶۹ متر است و کارشناسان از آن به عنوان بزرگ‌ترین بیلبورد تعاملی تبلیغاتی در آمریکای شمالی یاد می‌کنند.

گوگل بزرگ‌ترین نمایشگر دنیا را برای تبلیغات خود نصب کرد - تصویر 2

کیفیت این نمایشگر بسیار بزرگ ۱۰۰۴۸ در ۲۳۶۸ پیکسل است و این کیفیت بسیار بالاتر از آنچه که در نمایشگرهای UHD می‌بینید تصاویر را پخش می‌کند و برخی کارشناسان هم از آن به عنوان باکیفیت‌ترین نمایشگر بزرگ جهان یاد کرده‌اند.

سیستمی که برای پخش تصاویر در این نمایشگر به کار گرفته شده است با آنچه که در دستگاه‌های موبایلی و نمایشگرهای خانگی می‌بینید متفاوت است و گوگل با همکاری میتسوبیشی سیستمی برای آن تعریف کرده است که از هیچ فاصله‌ای پیکسل‌های موجود در تصویر را مشاهده نمی‌کنید.

این نمایشگر به جز آنکه آگهی‌های تبلیغاتی گوگل را منتشر می‌کند، یک ابزار برای اجرای بازی‌های تعاملی محسوب می‌شود تا مردم در خیابان بتوانند با آن بازی کنند و کاربران همچنین می‌توانند شخصیت‌های مبتنی بر اندروید را برای چاپ روی لباس یا اشیا مختلف در آن طراحی کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه