گردوخاک استیون هاوکینگ در شبکه اجتماعی فیس‌بوک

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

جوان ایرانی- دانشمند برجسته و متفاوت، استیون هاوکینگ با پیوستن به شبکه اجتماعی فیس‌بوک، در مدت‌زمان بسیار کوتاهی به بیش از یک‌میلیون follower دست پیدا کرد.

گردوخاک استیون هاوکینگ در شبکه اجتماعی فیس بوک

دانشمند برجسته و متفاوت، استیون هاوکینگ با پیوستن به شبکه اجتماعی فیس‌بوک، در مدت‌زمان بسیار کوتاهی به بیش از یک‌میلیون follower دست پیدا کرد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، این دانشمند متفاوت برای نخستین بار بود که به سراغ استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌رفت ولی ورود او به این شبکه‌ها با کسب بیش از یک‌میلیون و سیصد هزار پیرو در طول چند روز همراه بود.

هاوکینز در صفحه خود نوشته است که در این صفحه از گزارش‌های روزانه و بی‌ارزشی مانند "غذاخورده‌ام" و "استراحت می‌کنم" خبری نخواهد بود و تنها مباحث و نظریات او با دوستداران این صفحه به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در این میان هاوکینز به‌سرعت و برخلاف توصیه‌های پزشکی به چالش آب یخ دست زد و فایل تصویری انجام این کار را بر روی صفحه شخصی خود در این شبکه اجتماعی قرار داد.

گردوخاک استیون هاوکینگ در شبکه اجتماعی فیس‌بوک - تصویر 2

علاوه بر این نیز هاوکینز به شایعه اینکه او یک فضایی است نیز توجه کرده آن را یک شوخی خواند و گفت که شاید تنها چیزی که موجب شود که او را بتوان فضایی دانست، صدای دیجیتالی این دانشمند است(هاوکینز به علت بیماری از سخن گفتن عاجز است و به کمک یک دستگاه صدای خود را پخش می‌کند.)

البته افراد مختلفی به ورود او به این شبکه اجتماعی عکس‌العمل نشان دادند و حتی یکی از دوستان هاوکینز که یک خبرنگار است به شوخی فیس‌بوک را به یک سیاه‌چاله فضایی تشبیه کرد که با ورود به آن زمان را گم خواهید کرد زیرا نیم ساعت گردش در دنیای فیس‌بوک برابر با ۸ ساعت گردش در دنیای واقعی است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه