کاهش شوکه کننده قیمت اکس باکس وان

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- شرکت مایکروسافت که پیش از سال نو قیمت اکس باکس وان را بالا برده بود پس از اتمام حراج های سال نوی میلادی مجددا قیمت کنسول خود را کاهش داد.

کاهش شوکه کننده قیمت اکس باکس وان

شرکت مایکروسافت که پیش از سال نو قیمت اکس باکس وان را بالا برده بود پس از اتمام حراج‌های سال نوی میلادی مجددا قیمت کنسول خود را کاهش داد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از Dailytech شرکت‌های مختلف معمولا پیش از رسیدن به فصل تعطیلات برای کاهش قیمت محصولات خود اقدام می‌کنند و این قانون نانوشته همواره موجب رضایت مشتریان بوده است ولی مایکروسافت با شکستن این وضعیت به تمامی خریدارانی که در طول تعطیلات کریسمس برای خرید کنسول بازی این شرکت اقدام کرده بودند یک شوک وارد کرده است.

کنسول بازی اکس باکس وان تنها پس از گذشتن یک ماه از سال نوی میلادی با کاهش ۵۰ دلاری قیمت روبرو شده است و از ۴۰۰ دلار به ۳۵۰ دلار رسیده است تا صدای افرادی که در تعطیلات سال نو این کنسول را در طی عملیاتی که مایکروسافت آن را حراج سال نو نامیده بود با قیمت ۴۰۰ دلار خریداری کرده‌اند دربیاید.

کاهش شوکه کننده قیمت اکس باکس وان - تصویر 2

از جمله نکات جالب در این زمینه این بوده است که مایکروسافت مدتی پیش از شروع سال نوی میلادی قیمت اکس باکس وان را بالا برده بود و اکنون این تئوری به وجود آمده است که این شرکت با اطمینان از فروش محصولات خود در سال نوی میلادی قصد داشته است تا مشتریان خود را به بالاترین میزان ممکنه برای خرید این کنسول مجبور به پرداخت هزینه کند.

البته مسئولان این شرکت هنوز در این زمینه عکس‌العمل خاصی از خود نشان نداده‌اند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه