چادر سقفی با قابلیت کنترل از راه دور+تصاویر

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

چادر سقفی با قابلیت کنترل از راه دور+تصاویر

 چادر سقفی با قابلیت کنترل از راه دور+تصاویر

 یک شرکت چینی نوعی چادر سقفی ویژه برای مسافرت ارائه داده که دارای قابلیت کنترل از راه دور است.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از ایسنا ، شرکت Q-Yield به عنوان تولیدکننده چادر Wild Land Pathfinder شناخته شده است.برپاکردن این چادر سقفی، سریع و سرراست است و این محصول جایگزین مناسبی برای چادرهای زمین‌محور پیچیده‌تر است.

 

چادر سقفی جدید دارای سیستم برپاکردن خودکار با قابلیت کنترل از راه دور است که این سیستم چهارچوب آلومینیومی چادر را ظرف چند ثانیه باز می‌کند. کاربر همچنین می‌تواند با ریموت کنترل چادر را جمع کند.

 

در این جا شخص نیازی به بیرون آمدن از خودرو ندارد و این موضوع در شب یا در آب‌وهوای بارانی و توفانی مزیت ویژه‌ای است زیرا فرد می‌تواند با فشاردادن یک دگمه، چادر را برپا کرده و مستقیما از خودروی خود به درون آن برود.

 

این چادر سقفی دو نفره بوده و دارای یک پوسته درونی از جنس ripstop polycotton، لایه خارجی 210D PU و یک کف است. این چادر همچنین دارای یک تشک حبابی 7.6 سانتی‌متری، یک حفاظ، پنجره و بادگیر در است. نردبان تاشوی آن می‌تواند تا 150 کیلوگرم وزن را نگه دارد.

 

آزمایش‌های انجام‌شده بر روی این چادر سقفی سال گذشته در ایالات متحده انجام شد و قرار است این محصول ماه آینده در نمایشگاه بازار تابستانی خرده‌فروشی در فضای باز این کشور نمایش داده شود.

 

گفته می‌شود بهای چادر سقفی 3000 دلار خواهد بود.

 

چادر سقفی با قابلیت کنترل از راه دور+تصاویر - تصویر 2

چادر سقفی با قابلیت کنترل از راه دور+تصاویر - تصویر 3

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه