پیشرفته ترین خودروی برقی به پارک دوبل خودکار مجهز شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

پیشرفته ترین خودروی برقی به پارک دوبل خودکار مجهز شد

پیشرفته ترین خودروی برقی به پارک دوبل خودکار مجهز شد

نسل جدید پیشرفته ترین خودروهای تمام برقی جهان حالا و با برخورداری از قابلیت پارک دوبل خودکار بیش از پیش مورد توجه کارشناسان قرار گرفته اند.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل ازمهر ، شرکت خودروسازی تسلا که به طراحی و ساخت خودروهای تمام برقی شهرت دارد نسخه جدید مدل S خود را به فناوری پیشرفته پارک دوبل خودکار مجهز کرده است.این نسخه همچنین به سیستم تغییر مسیر حرکتی در بین خطوط جاده ای و کنترل کروز ترافیکی مجهز شده است که ایمنی در حین رانندگی و ضریب دقت راننده را به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

 

این به روزرسانی ها به واسطه سخت افزار جدیدی صورت گرفته است. فناوری های به کار رفته در این بروزرسانی ها شامل حسگرهای «رادار روبه جلو» و «دوربین جلو» می شود.همچنین باید به ۱۲ حسگر مافوق صوت برد طولانی تعبیه شده در این مدل اشاره کرد که تمامی فعل و انفعالات حرکتی تا فاصله ۴.۸ متری اطراف خودرو را احساس می کند. سیستم کمک ترمز برقی دیجیتالی این خودرو که ضریب دقت بالایی دارد از دیگر فناوری های به کار گرفته شده در این به روزرسانی است.

 

شرکت تسلا همچنین اعلام کرده که خودروهای مدل S این شرکت قابلیت انتقال داده های مختلف در هر لحظه را خواهند داشت. این به روزرسانی به ارتقای عملکرد خودروهای ساخت این شرکت منجر می شود.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه