موزیک ویدیوها و کلیپ های بعضی از زوج های معروف مانند کیم کارداشیان و کانیه وست ئ یا جنیفر لوپز و بن افلک بسیار پر بازدید بوده است. در این پست ما موزیک ویدیوهای این زوج های هالیوودی را بررسی می کنیم. البته بعضی از این زوج ها از هم جدا شده اند. کلیپ و موزیک ویدیوهای پربازدید زوج های معروف. کانیه وست و کیم کارداشیان. کانیه وست و همسرش، کیم کارداشیان در موزیک ویدیوی «Bound 2» که در سال 2013 منتشر شد، عشق آتشین خود را به نمایش گذاشتند. در این موزیک ویدیو آن دو سوار بر یک موتور هستند و از مناظر م ...

موزیک ویدیوها و کلیپ های بعضی از زوج های معروف مانند کیم کارداشیان و کانیه وست ئ یا جنیفر لوپز و بن افلک بسیار پر بازدید بوده است.در این پست ما موزیک ویدیوهای این زوج های هالیوودی را بررسی می کنیم.البته بعضی از این زوج ها از هم جدا شده اند.

کلیپ و موزیک ویدیوهای پربازدید زوج های معروف

کانیه وست و کیم کارداشیان

کانیه وست و کیم کارداشیان

کانیه وست و همسرش، کیم کارداشیان در موزیک ویدیوی «Bound 2» که در سال 2013 منتشر شد، عشق آتشین خود را به نمایش گذاشتند. در این موزیک ویدیو آن دو سوار بر یک موتور هستند و از مناظر مختلفی مانند غروب آفتاب، دریا، جنگل و… به سمت سرنوشتی که خود انتخاب کرده اند، می گذرند. افراد بسیاری از این ویدیو تقلید کرده اند.

جان لجند و کریسی تیجن

جان لجند و کریسی تیجن

کریسی تیجن در دو موزیک ویدیوی همسرش جان لجند حضور داشت. آن دو اولین بار یکدیگر را هنگام ضبط موزیک ویدویی « Stereo» دیدند. علاوه بر آن، کریسی تیجن در آهنگ « All of Me» که جان لجند برای او خوانده بود، نیز حضور دارد.

جنیفر لوپز و شان کامز

جنیفر لوپز و شان کامز

سالها قبل، زمانی که جنیفر لوپز با شان کامز قرار ملاقات می گذاشت، آنها موزیک ویدئویی را با نام « Been Around the World » منتشر کردند. جالب اینجاست که جنیفر با تمام همسران خود از بن افلک گرفته تا مارک آنتونی، کاسپر اسمارت یا حتی کریس جود آهنگی مشترک دارد.

مایکل جکسون و لیسا مری پرسلی

 مایکل جکسون و لیسا مری پرسلی

آیا می توان آهنگ « You Are Not Alone» مایکل جکسون را از یاد برد؟ انتشار خبر رابطه عاشقانه مایکل جکسون و لیسا مری پرسلی و پس از آن انتشار این موزیک ویدئو همه را متعجب کرد.

جسیکا سیمپسون و نیک لاچی

 جسیکا سیمپسون و نیک لاچی

جسیکا سیمپسون و نیک لاچی در یک موزیک ویدئو؟ این دو قبل از ازدواج شان با یکدیگر، در سال 1999 آهنگ « Where You Are» را با همکاری یکدیگر منتشر کردند.

ماریا کری و نیک کنون

ماریا کری و نیک کنون

موزیک ویدئویی «Love Story» که در سال 2011 منتشر شد، داستان زندگی عاشقانه ماریا کری را از ابتدا، یعنی زمانی که او نیک کنون را ملاقات کرد تا ازدواج و سپس تولد فرزندان دوقلویشان، بیان می کند. اگر چه آنها اکنون با هم نیستند اما نتیجه همکاری شان در این موزیک ویدویو جاودانه است.

لیدی گاگا و تیلور کینی

لیدی گاگا و تیلور کینی

4 سال قبل از این که لیدی گاگا با تیلور کینی ازدواج کند، آنها موزیک ویدئویی به نام «Yoü and I» را در سال 2011 منتشر کردند. لیدی گاگا در این باره می گوید: «مهم نیست تو چه فکر می کنی، به خودت و اعجاز دورن ات ایمان داشته باش که برای انجام هر کاری توانا است.»

پینک و کری هارت

پینک و کری هارت

پینک هیچگاه از آهنگ هایی که برای همسرش خوانده، پشیمان نیست. او آهنگ «So What» را در سال 2008 برای کری هارت و در وصف جدایی شان خواند و از او نیز در موزیک ویدئوش استفاده کرد. پس از جدایی آنها بار دیگر با هم ارتباط برقرار کردند و با همکاری هم آهنگ « True Love» را برای دخترشان، ویلو، خواندند.

هایدی کلوم و سیل

هایدی کلوم و سیل

سیل از همسرش هایدی کلوم خواست تا در موزیک ویدئوی « Secret» حضور داشته باشد. علارغم این که آنها دو سال بعد از هم جدا شدند، عشق شان در این موزیک ویدئو ستودنی است.

تایگا و کایلی جنر

تایگا و کایلی جنر

تایگا و کایلی جنر به عشق شان در موزیک ویدئوی «Stimulated» اعتراف کردند، اگر چه پس از آن از هم جدا شدند. این موزیک ویدئو واقعیت زندگی این ستاره را نشان می دهد. در هر صورت با دیدن آن احساس خوبی نخواهید کرد.
کیتی پری و جان مایر

کیتی پری و جان مایر

در سال 2013 کیتی پری و جان مایر پس از بارها جدایی از هم، در نهایت تصمیم گرفتند در موزیک ویدئوی «Who You Love» در کنار یکدیگر هنرنمایی کنند.

د ویکند و بلا حدید

د ویکند و بلا حدید

د ویکند در موزیک ویدئوی «In the Night» که در سال 2015 منتشر شد، در کنار نامزدش بلا حدید هنرنمایی کرد. منتقدان این موزیک ویدئو را با موزیک ویدئوی مایکل جکسن مقایسه می کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه