وعده انتخاباتی محافظه‌کاران انگلیس برای مقابله با محتوای مستهجن

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

جوان ایرانی- محافظه‌کاران انگلیسی وعده دادند برای حفاظت از افراد کم سن و سال در برابر هرزه نگاری اینترنتی جدی‌تر عمل کنند.

وعده انتخاباتی محافظه کاران انگلیس برای مقابله با محتوای مستهجن

محافظه‌کاران انگلیسی وعده داده‌اند در صورت پیروزی در انتخابات آتی انگلیس برای حفاظت از افراد کم سن و سال در برابر هرزه‌نگاری اینترنتی جدی‌تر عمل کنند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، نتایج یک بررسی که توسط چایلدلاین صورت گرفته نشان می‌دهد یک دهم افراد ۱۲ تا ۱۳ ساله در انگلیس نگران آن بوده‌اند که به هرزه نگاری اینترنتی معتاد شده باشند.

بر همین اساس از هر هشت کودک انگلیسی ۱۲ و ۱۳ ساله یکی ویدیوی هرزه نگارانه تولید کرده یا در آن حضور داشته است.

۱۸ درصد این افراد هم تصاویر هرزه نگارانه‌ای دیده بودند که برای آن شوک‌آور یا ناراحت کننده بود.

این آمار تکان دهنده باعث شد محافظه کاران انگلیسی هشدار دهند که در آینده تمامی سایت‌های مستهجنی را که محدودیت‌های سنی را رعایت نکنند یا در این مورد هشدار ندهند، بلوکه می‌کند.

قرار است این طرح با همکاری شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی در انگلیس به اجرا گذارده شود.

همچنین ممکن است افرادی که می‌خواهند به این نوع محتوا دسترسی یابند مجبور به واردکردن اطلاعات کارت‌های اعتباری خود شوند تا از این طریق هویتشان احراز گردد.

استدلال انگلیسی‌ها این است که چنین کاری استفاده ناشناس از محتوای مستهجن را غیرممکن کرده و از تمایل افراد به چنین کاری می‌کاهد.

برخی اعضای حزب کارگر اقداماتی از این دست برای مقابله با هرزه نگاری اینترنتی در انگلیس را بسیار دیر و بسیاراندک دانسته‌اند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه