نینتندو به دنبال ساخت کنسول جدید

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

ایتنا – شیگیرو میاموتو، مرد کلیدی شرکت نینتندوو ضمن اعلام برنامه شرکت نینتندو برای ساخت کنسول نسل بعدی خود به اراه اطلاعاتی درباه بازی‌های آینده این شرکت پرداخت.

نینتندو به دنبال ساخت کنسول جدید

شیگیرو میاموتو، مرد کلیدی شرکت نینتندوو ضمن اعلام برنامه شرکت نینتندو برای ساخت کنسول نسل بعدی خود به اراه اطلاعاتی درباه بازی‌های آینده این شرکت پرداخت.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایتنا، به نقل از Dailytech شرایط کنسول بازی نسل فعلی شرکت نینتندو یعنی کنسول WiiU در مقایسه با رقبای خود یعنی پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان به شدت ناامید کننده است و به همین دلیل نیز مسئولان این شرکت قصد دارند تا در سال ۲۰۱۵ به عرضه نسخه جدیدی از کنسول‌های بازی بپردازند.

شیگیرو میاموتو در مصاحبه خود ضمن تائید این موضوع گفت که این شرکت در حال بررسی تمامی شرایط ممکن است تا نوآوری‌های سخت‌افزاری خاصی را در کنسول جدید خود بگنچاند.
به گفته وی شرایط این کنسول جدید به نحوی خواهد بود که بازی‌های مهم و اسم و رسم‌دار نینتندو به سرعت بر روی آن عرضه خواهند شد.

نینتندو به دنبال ساخت کنسول جدید - تصویر 2

برای نمونه میاموتو اعلام کرد که نسخه جدیدی از بازی افسانه زلدا برای کنسول جدید در حال ساخت است که این سری را به رده بازی‌های Open world خواهد برد که این امر تغییر بسیار بزرگی در ساختار این بازی ایجاد خواهد نمود.

علاوه بر تغییر در ساختار بازی‌ها، نینتندو تغییراتی در شخصیت‌های بازی نیز ایجاد خواهد کرد و سردمدار این تغییرات، شخصیت مشهور شرکت نینتندو یعنی سوپرماریو خواهد بود.
میاموتو درباره تغییرات ماریو در بازی‌های نسل بعد می‌گوید: «زمانی که شخصیت ماریو را ساختیم، بسیاری آن را با میکی ماوس مقایسه کردند. این موضوع موجب شد تا به فکر فرو بیفتیم، میکی ماوس در طول زمان متحول شده و پیشرفت داشته است و ماریو نیز به یک پیشرفت و تغییر نیاز دارد و در نسل بعدی شاهد این تغییرات خواهیم بود.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه