نسخه موبایلی مرورگر Edge بارگذاری را آسان می‌کند

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

جوان ایرانی- نسخه بعدی این محصول به صورت خودکار برنامه‌ در حال بارگذاری را در حافظه خود نگه می‌دارد.

نسخه موبایلی مرورگر Edge بارگذاری را آسان می کند

مرورگر اینترنتی جدید مایکروسافت که پیش‌تر با نام Project Spartan شناخته می‌شد و هم‌اکنون با نام Edge عرضه شده است، در نسخه‌های آزمایشی ویندوز ۱۰ مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما مایکروسافت در تلاش است ویرایش مجزای آن را برای ویندوز ۱۰ موبایلی هم آماده کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از آبرگیزمو، این مرورگر اینترنتی که همراه با Windows 10 Mobile عرضه می‌شود، به مایکروسافت امکان می‌دهد تا با فاصله‌های زمانی کوتاه به راحتی آن را به‌روز کند.

به گفته مدیران مایکروسافت، مرورگر Edge قابلیت‌های جدیدی را در خود جا داده است که کاربران به واسطه آن می‌توانند بدون نگرانی از برنامه درحال بارگذاری یا آدرس‌های اینترنتی مورد نظر خود، مرورگر را ببندند.

«آد بیتمن» مدیر توسعه مرورگر Edge مایکروسافت با انتشار مطلبی در توئیتر رسمی خود توضیح داد که نسخه بعدی این محصول که به صورت ویژه برای ویندوز ۱۰ موبایلی طراحی شده است، به صورت خودکار برنامه‌ در حال بارگذاری را در حافظه خود نگه می‌دارد و هم‌اکنون این قابلیت در حال تکمیل است.

بیتمن اعلام کرد که هنوز زمان به‌روزرسانی بعدی برای مرورگر Edge مشخص نشده است. اما احتمال می‌رود که در نخستین به‌روزرسانی کاربران بتوانند این قابلیت جدید برای بارگذاری آسان برنامه‌های اینترنتی را در اختیار بگیرند.

اگرچه مایکروسافت در نظر دارد ۲۹ ژوئیه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را روانه بازار کند، اما هنوز خبری در مورد زمان عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایلی منتشر نشده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه