مشکل جدیدی در آیفون 6 گزارش شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش موبایل:

مشکل جدیدی در آیفون 6 گزارش شد

مشکل جدیدی در آیفون 6 گزارش شد

این خبر از جایی آغاز شد که یک نفر چنین مشکلی را در انجمن پشتیبانی اپل مطرح کرد و بعد از وی، حدود 626 نفر تاکنون این موضوع را تایید کرده‌اند که تلفن هوشمند آن‌ها نیز با این مشکل مواجه شده. حتی برخی از آن‌ها گفته‌اند که تنها پس از یک هفته استفاده معمولی از تلفن هوشمند خود با این مشکل روبرو شده‌اند که برای کمپانی مغرور اپل اصلا خبر خوشایندی نیست.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از جام جم ، قبل از رونمایی از آی‌فون‌های جدید، شایعه شده بود که اپل قصد دارد از یاقوت کبود در صفحه نمایش آیفون‌های 6 و 6 پلاس استفاده کند، اما ظاهرا این مورد عملی نشده و اپل از یک شیشه معمولی ( که در مقابل گوریلا گلس که در تلفن‌های هوشمند پرچمدار سایر کمپانی‌ها استفاده می‌شود، مقاومت کمتری دارد) برای آی‌فون 6 و 6 پلاس استفاده کرده است، چرا که یاقوت کبود به عنوان دومین ماده سخت شناخته شده در دنیا، به این سادگی‌ها خش برنمی‌دارد.

 

یکی دیگر از دلایل این مشکل، به طراحی جدید اپل که در آی‌فون 6 از آن استفاده کرده است، باز می‌گردد. اپل همچنین با حذف کردن لبه‌های محافظ کنار نمایشگر باعث شده تا سطح شیشه در معرض خطر بیشتری قرار بگیرد.

 

اپل اعلام کرده کسانی که با این مشکل مواجه شده‌اند، می‌توانند به اپل استور رفته و صفحه نمایش تلفن خود را عوض کنند. البته اپل هنوز دلیل این مشکل را به صورت قطعی اعلام نکرده است.

 

از زمان رونمایی آی‌فون 6 و 6 پلاس، هر مدت یک‌بار از گوشه و کنار، خبرهایی به گوش می‌رسد که تلفن‌های جدید اپل دارای مشکلاتی هستند، حتی خبر خم شدن آی‌فون 6 پلاس باعث شد، اپل مورد تمسخر کمپانی‌های دیگر قرار گیرد.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه