مایکروسافت به‌دنبال نام جدید برای نسخه بعدی ویندوز

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش لپتاپ:

جوان ایرانی- سیستم‌عامل رایانه‌ای مایکروسافت طی چند سال گذشته در فرآیند داخلی این شرکت با نام Threshold شناخته شد و در خبرهای منتشر شده نیز از آن با نام Windows 9 یاد شد.

مایکروسافت به دنبال نام جدید برای نسخه بعدی ویندوز

شرکت مایکروسافت قصد دارد نخستین پیش‌نمایش از نسخه جدید سیستم‌عامل ویندوز را هفته آینده در معرض دید عموم قرار دهد و در این زمینه گفته شده است که برای محصول مذکور نام جدید برگزیده می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، پروژه مربوط به این نسخه جدید از سیستم‌عامل رایانه‌ای مایکروسافت طی چند سال گذشته در فرآیند داخلی این شرکت با نام Threshold شناخته شد و در خبرهای منتشر شده نیز از آن با نام Windows 9 یاد شد.

اما این روزها منابع آگاه اعلام می‌کنند که مایکروسافت احتمالا برای سیستم‌عامل رایانه‌ای خود که اوایل سال آتی وارد بازار جهانی می‌شود، برند جدیدی را در نظر می‌گیرد و یا اینکه آن را با نام Windows ارائه می‌کند.

تغییر در نام سیستم‌های عامل رایانه‌ای مایکروسافت نشانه‌ای از مسیر جدید این شرکت برای توسعه نرم‌افزارهای جامع است و با این اتفاق می‌توان نتیجه گرفت که مایکروسافت دیگر قصد ندارد به صورت خاص بر Windows و رایانه‌های شخصی تمرکز داشته باشد.

مایکروسافت به‌دنبال نام جدید برای نسخه بعدی ویندوز - تصویر 2

تاکید جدید مایکروسافت بر نرم‌افزارهای سازمانی مربوط به چرخه فروش است که "ساتیا نادلا"( Satya Nadella) مدیرعامل جدید مایکروسافت می‌کوشد این نرم‌افزارها را به صورت یکپارچه روی انواع دستگاه‌های الکترونیکی ارایه کند.

منابع آگاه می‌گویند مایکروسافت در این نسخه جدید کوشیده است تمام مشکلات Windows 8 را از میان بردارد و یک طراحی کاملا متفاوت از این سیستم‌عامل را برای رایانه‌های لوحی ارایه دهد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه