لوگو و فلسفه وجودی شرکت ZTE تغییر کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- شرکت ZTE با ایجاد این تغییرات اعلام کرده است که در آینده نزدیک محصولات پویاتر، جوان‌پسندتر و سازگارتر با نیاز کاربران را روانه بازار می‌کند.

لوگو و فلسفه وجودی شرکت ZTE تغییر کرد

شرکت چینی ZTE که نام خود را در لیست بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تلفن‌همراه جهان جا داده است لوگوی خود را تغییر داد و اعلام که فلسفه وجود این شرکت هم عوض شده است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، برند جدید ZTE به گونه‌ای سیاست‌گذاری شده است که طی آن بر مرکز نوآوری‌های شرکت موسوم به M-ICT تاکید بیشتری می‌شود و قرار است.

لوگوی جدید شرکت ZTE نسبت به قبل صاف‌تر طراحی شده است که به گفته مدیران آن، فلسفه جدید این شرکت یعنی جالب-سبز-باز را نمایان می‌کند.

شرکت ZTE با ایجاد این تغییرات اعلام کرده است که در آینده نزدیک محصولات پویاتر، جوان‌پسندتر و سازگارتر با نیاز کاربران را روانه بازار می‌کند و قرار است کلیه تولیدات این شرکت چینی برپایه منابع پایدار و سازگار با محیط زیست عرضه شود.

شرکت ZTE بر پایه فلسفه سه‌گانه جدید خود همچنین اعلام کرده است که با فکر بازتر، همکاری‌های گسترده‌تری با دیگر شرکت‌های بین‌المللی انجام می‌دهد تا محصولات بهتری را به دست کاربران جهانی برساند.

این شرکت چینی روز دوشنبه ۵ ژانویه ۲۰۱۵ یک کنفرانس مطبوعاتی بزرگ در نمایشگاه CES برگزار می‌کند و در نظر دارد نسل جدید محصولات خود را در این اتفاق به نمایش بگذارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه