قالب نرم‌افزاری متن‌باز برای مدیریت بهتر سرورهای سازمانی

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش نرم افزار:

جوان ایرانی- قالب نرم‌افزاری متن‌باز جدید می‌تواند داده‌ها را از تمام ابزارهای مرتبط به اینترنت اشیا جمع‌آوری کند و آنها را مورد تحلیل قرار دهد.

قالب نرم افزاری متن باز برای مدیریت بهتر سرورهای سازمانی

شرکت Mesosphere از عرضه قالب نرم‌افزاری متن‌باز خبر داد که به سازمان‌ها امکان می‌دهد به راحتی داده‌های مورد نظر خود را در آن واحد دریافت کنند و به صورت همزمان آنها را مورد تحلیل قرار دهند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، این قالب با نام Mesosphere Infinity شناخته می‌شود و مبتنی بر نرم‌افزار متن باز Apache Mesos ساخته شده است تا سرورهای خوشه‌ای بزرگ از طریق آن مدیریت شوند.

این شرکت که خود را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای متن‌باز در جهان معرفی کرده است، نسخه تجاری ویژه از محصول جدید خود را با نام Data Center Operating System در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد که برای موارد خاص به کار گرفته می‌شود.

«مت تریفیرو» مدیر بازاریابی Mesosphere در این خصوص گفت: «ما به فعالیت‌های گسترده کاربران Mesos توجه ویژه داشتیم. این کاربران پلتفرم‌های لحظه به‌لحظه دریافت اطلاعات و تحلیل داده را ایجاد کرده‌اند. ما دریافتیم بخش اعظم کاربران سازمانی ترجیح می‌دهند این فعالیت‌ها را به صورت داخلی انجام ندهند و در این زمینه از خدمات یک شرکت نرم‌افزاری استفاده کنند.»

قالب نرم‌افزاری متن‌باز برای مدیریت بهتر سرورهای سازمانی - تصویر 2

این قالب نرم‌افزاری به گونه‌ای طراحی شده است که به عنوان مثال در مراکز مالی می‌تواند سوءاستفاده از کارت‌های اعتباری را شناسایی کند و دیگر اختلالات را تشخیص دهد. به طور کلی، سرویس جدید می‌تواند سرویس‌های مبتنی بر وب را به صورت جداگانه برای هر یک از کاربران شخصی‌سازی کند.

شرکت Mesosphere همچنین توضیح داد که قالب نرم‌افزاری متن‌باز آنها می‌تواند داده‌ها را از تمام ابزارهای مرتبط به اینترنت اشیاء جمع‌آوری کند و آنها را مورد تحلیل قرار دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه