شاید باورش مشکل باشد ولی این پیرمرد 90 ساله بیش از 100 زن دارد و هنوز هم قصد دارد با دختران جدید ازدواج کند!. ازدواج پیرمرد 90 ساله با 107 دختر باکر و علاقه به ازدواج بیشتر. پیرمرد 90 ساله ای که 107 دختر باکره را صیغه کرد در تصاویر می بینید. این پیرمرد که اکنون در سن 90 سالگی به سر می برد تا امروز حدود 107 دختر باکره را صیغه کرده است و هر شب در آغوش یکی از این صد زن می خوابد. این پیرمرد 90 ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می‌گوید که در ب ...

شاید باورش مشکل باشد ولی این پیرمرد 90 ساله بیش از 100 زن دارد و هنوز هم قصد دارد با دختران جدید ازدواج کند!

ازدواج پیرمرد 90 ساله با 107 دختر باکر و علاقه به ازدواج بیشتر

پیرمرد 90 ساله ای که 107 دختر باکره را صیغه کرد در تصاویر می بینید. این پیرمرد که اکنون در سن 90 سالگی به سر می برد تا امروز حدود 107 دختر باکره را صیغه کرده است و هر شب در آغوش یکی از این صد زن می خوابد.

 

این پیرمرد 90 ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می‌گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

به گزارش تاپ ناز به نقل از ایندیپندنت، پیرمرد مشهور نیجریه‌ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن 90 سالگی می‌گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد 107 زنه البته برنامه‌هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.

همچنین : ازدواج عجیب پیرمرد 68 ساله با دختری 24 ساله که نوه اش است!

محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره‌های شناخته شده‌ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از 100 همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می‌داند.

 

محمد ابوبکر یک مبلغ مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه ��ن‌ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

ابوبکر تاکنون 185 فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته‌اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه‌های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

 

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت: «عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی‌اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می‌ورزند… آنچه من انجام می‌دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

عکس های پیرمرد 90 ساله ای که بیش از 100 زن دارد و خیلی خوشحال است!

آقای بلو تاکنون 107 همسر اختیار کرده که 10 مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر 97 همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال 2008 میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان 86 همسر داشت.

 

پیرمرد 90 ساله ای که 100 دختر باکره را صیغه کرد

ازدواج پیرمردی با دختر 6 ساله! عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه