ترانه علیدوستی در روز تولدش در لوکیشن فیلم فروشنده توسط اصغر فرهادی سوپرایز شد. غافلگیر شدن ترانه علیدوستی در پشت صحنه فروشنده. ترانه علیدوستی با انتشار متنی در صفحه شخصی اش در توئیتر از سورپرایز اصغر فرهادی در روز تولدش گفت. علیدوستی نوشت:. “پلان این بود که از پله میدویدم بالا و دوربین پشتم میومد و در آپارتمان رو اونقدر میزدم تا شهاب وا کنه. ولی آقای فرهادی باز کرد با کیک و شمع. ”. توییت ترانه علیدوستی در روز تولدش. گفتنی است اصغر فرهادی این روزها مشغول ساخت هفتمین فیلم سینمایی اش با عنوان ...

ترانه علیدوستی در روز تولدش در لوکیشن فیلم فروشنده توسط اصغر فرهادی سوپرایز شد.

 

غافلگیر شدن ترانه علیدوستی در پشت صحنه فروشنده

ترانه علیدوستی با انتشار متنی در صفحه شخصی اش در توئیتر از سورپرایز اصغر فرهادی در روز تولدش گفت.

علیدوستی نوشت:

“پلان این بود که از پله میدویدم بالا و دوربین پشتم میومد و در آپارتمان رو اونقدر میزدم تا شهاب وا کنه. ولی آقای فرهادی باز کرد با کیک و شمع.”

عکس سوپرایز شدن ترانه علیدوستی در روز تولدش

توییت ترانه علیدوستی در روز تولدش

گفتنی است اصغر فرهادی این روزها مشغول ساخت هفتمین فیلم سینمایی اش با عنوان «فروشنده» است. ترانه علیدوستی وشهاب حسینی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

عکس سوپرایز شدن ترانه علیدوستی در روز تولدش

عکس ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در فیلم فروشنده

زندگینامه ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی متولد 22 دی 1362، تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و مترجم و ساکن ایران است. در ویژه نامه شماره 100 ماهنامه «صنعت سینما» که نگاهی است به سینمای ایران در دهه هشتاد، به انتخاب 130 نویسنده و منتقد سینمایی به عنوان بهترین بازیگر زن دهه انتخاب شد. همچنین در سال 1390، ماهنامه سینمایی فیلم او را به عنوان بهترین بازیگر زن دهه 80 انتخاب کرد.

عکس سوپرایز شدن ترانه علیدوستی در روز تولدش

عکس ترانه علیدوستی و دخترش حنا

ترانه علیدوستی ، سوپرایز شدن در روز تولد ترانه علیدوستی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه