خبرنگار شبکه CNN جلوی دوربین مغز یک انسان را خورد که با واکنش های شدید روبرو شد. این خبرنگار به قبیله آدمخوارها رفت و مغز پخته انسان را خورد!. خوردن مغز انسان توسط خبرنگار جلوی دوربین در هند. اقدام مجری شبکه آمریکایی «سی ان ان» در خوردن مغز پخته انسان در یک برنامه تلویزیونی، انتقادات شدیدی را به دنبال داشته است. به نقل از العالم، اقدام مجری برنامه ای در شبکه تلویزیونی «سی ان ان» آمریکا درخوردن مغز پخته انسان درجریان فیلمبرداری قسمتی از برنامه گفتگو با قبیله ای از آدم خواران هندی، انتقادهای ...

عکس خبرنگار دیوانه ای که جلوی دوربین مغز انسان را می خورد!

خبرنگار شبکه CNN جلوی دوربین مغز یک انسان را خورد که با واکنش های شدید روبرو شد. این خبرنگار به قبیله آدمخوارها رفت و مغز پخته انسان را خورد!

 

خوردن مغز انسان توسط خبرنگار جلوی دوربین در هند

 

اقدام مجری شبکه آمریکایی «سی ان ان» در خوردن مغز پخته انسان در یک برنامه تلویزیونی، انتقادات شدیدی را به دنبال داشته است.

خوردن مغز انسان

خوردن مغز انسان

به نقل از العالم، اقدام مجری برنامه ای در شبکه تلویزیونی «سی ان ان» آمریکا درخوردن مغز پخته انسان درجریان فیلمبرداری قسمتی از برنامه گفتگو با قبیله ای از آدم خواران هندی، انتقادهای شدیدی را برانگیخته است.
عکس خبرنگار دیوانه ای که جلوی دوربین مغز انسان را می خورد!
عکس خبرنگار دیوانه ای که جلوی دوربین مغز انسان را می خورد!

عکس خبرنگار سی ان ان در حال خوردن مغز انسان

روزنامه انگلیسی دیلی میل در شماره روز پنج شنبه خود نوشت این قسمت بخشی از یک برنامه تلویزیونی بود که روز یک شنبه گذشته پخش شد و موجب رعب و وحشت بینندگان شد. این اقدام خشم هندوها را در آمریکا نیز برانگیخت.
«تولسی گابارد»، نماینده هندوی حزب دموکرات درکنگره آمریکا، در صفحه خود در توییتر نوشت که به شدت از اینکه سی ان ان از نفوذ خود برای گمراه کردن مردم و ترساندن آنان از هندوها سوء استفاده می کند، ناراحت است.
خبرنگار سی ان ان برای خوردن مغز پخته انسان طی یک مراسم دینی به جمع گروهی از «طایفه اجهوری» در هند دعوت شده بود.

عکس جنجالی خبرنگار در حال خوردن مغز انسان جلوی دوربین

همچنین : عکس های انسان های آدم خوار در هند!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه