آشپزی : می توانید ماهی سالمون را به روش آسیایی ها هم طبخ کنید. مواد لازم برای طبخ سیب زمینی:. روغن کنجد. ۲ قاشق غذاخوری. سس سیر. ۱ قاشق چایخوری. سس سویا. ۱ قاشق چایخوری. نمک. یک چهارم قاشق چایخوری. سیب زمینی نو (به چهار قسمت ببرید). ۴۵۰ گرم. مواد لازم برای طبخ ماهی سالمون به روش آسیایی :. شکر قهوه ای. ۲ قاشق غذاخوری. سس سویا. ۲ قاشق غذاخوری. کره ذوب شده. ۲ قاشق غذاخوری. سرکه برنج. ۱ قاشق غذاخوری. نمک. یک چهارم قاشق چایخوری. فیله سالمون (با پوست). ۴ عدد. کلم بروکلی. ۲۲۵ گرم (حدود ۴ فنجان). پی ...

طرز تهیه ماهی سالمون به سبکی متفاوت

آشپزی : می توانید ماهی سالمون را به روش آسیایی ها هم طبخ کنید
مواد لازم برای طبخ سیب زمینی:

روغن کنجد ۲ قاشق غذاخوری
سس سیر ۱ قاشق چایخوری
سس سویا ۱ قاشق چایخوری
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
سیب زمینی نو (به چهار قسمت ببرید) ۴۵۰ گرم

مواد لازم برای طبخ ماهی سالمون به روش آسیایی :

شکر قهوه ای ۲ قاشق غذاخوری
سس سویا ۲ قاشق غذاخوری
کره ذوب شده ۲ قاشق غذاخوری
سرکه برنج ۱ قاشق غذاخوری
نمک یک چهارم قاشق چایخوری
فیله سالمون (با پوست) ۴ عدد
کلم بروکلی ۲۲۵ گرم (حدود ۴ فنجان)
پیازچه خرد شده ۲ عدد

طرز تهیه طبخ ماهی سالمون به روش آسیایی :
فر را با حرارت ۲۱۰ درجه سانتیگراد گرم کنید. یک ظرف مخصوص فر برداشته و روی آن اسپری پخت بزنید.

روغن کنجد، سس سیر، سس سویا و نمک (از مواد لازم برای طبخ سیب زمینی) را داخل یک کاسه بزرگ مخلوط کرده و بعد سیب زمینی را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید. سیب زمینی ها را از قسمت پوست آن داخل ظرف چیده و برای ۲۰ دقیقه طبخ کنید. بعد از این زمان آن ها را درآورده و در ظرف کمی جا به جا کنید تا بتوانید ماهی و بروکلی را داخل آن بگذارید.

حالا یک کاسه بزرگ برداشته و شکر، سس سویا، کره، سرکه و نمک را داخل آن مخلوط کنید. دو قاشق از این مخلوط را در یک کاسه متوسط دیگر بریزید. حالا سالمون را به کاسه متوسط گذاشته و خوب بچرخانید. بروکلی ها را هم به کاسه بزرگ ریخته و هم بزنید.

 

حالا ماهی ها را از قسمت پوست آن داخل ظرف فر چیده و بروکلی ها را هم اضافه کنید. باقی مانده مخلوط هر دو کاسه را روی تمام مواد داخل ظرف فر بریزید و آن ها را برای ۱۲ تا ۱۵ دقیقه در فر قرار بدهید تا ماهی ها خوب بپزند. در آخر پیازچه ها را روی غذا ریخته و سرو کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه