سوالات خود را مستقیم از مدیر فیس‌بوک بپرسید

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

جوان ایرانی- این جلسه پرسش و پاسخ یک ساعت به‌طول می‌انجامد و پیش‌بینی می‌شود در این یک ساعت میلیون‌ها نفر در سراسر جهان سوالات خود را مطرح کنند.

سوالات خود را مستقیم از مدیر فیس بوک بپرسید

"مارک زاکربرگ"(Mark Zuckerberg) مدیرعامل فیس‌بوک و جوان‌ترین میلیاردر جهان در حال برنامه‌ریزی است تا تمام سوالات شما را به صورت مستقیم دریافت کند و به آنها پاسخ دهد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، او که فیس‌بوک به عنوان بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی جهان را تاسیس کرده است این هفته در نخستین جلسه پرسش و پاسخ عمومی شرکت خود حاضر می‌شود و تمام سوالات مردم را به صورت مستقیم دریافت می‌کند.

سیستم پرسش و پاسخ از مدیرعامل فیس‌بوک به گونه‌ای طراحی شده است که در صورت تمایل از هم‌اکنون باید در آن ثبت‌نام کنید و اگر برای پرسیدن سوال خود به صورت مستقیم خجالت می‌کشید، می‌توانید سوالات و جواب‌های مطرح شده توسط دیگر کاربران را مشاهده کنید و به آنها رای دهید.

این جلسه پرسش و پاسخ یک ساعت به‌طول می‌انجامد و از آنجایی که در نخستین ساعت از اعلام این خبر بیش از ۵ هزار نفر کامنت گذاشته‌اند، پیش‌بینی می‌شود در این یک ساعت میلیون‌ها نفر در سراسر جهان سوالات خود را مطرح کنند.

سوالات خود را مستقیم از مدیر فیس‌بوک بپرسید - تصویر 2

یکی از معمول‌ترین سوالاتی که تاکنون بارها پرسیده شده است و احتمال می‌رود در همان ابتدا از زوکربرگ پرسیده شود، این سوال خواهد بود: «به چه دلیل ما را مجبور می‌کنید ابزار Facebook Messenger را نصب کنیم؟»

از آنجا که شرکت فیس‌بوک این ابزار را به کاربران خود تحمیل کرده است و آنها را مجبور به نصب این ابزار می‌کند، هنوز نتوانسته است در مقابل انتقاد فراوان کاربران آنها را قانع کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه