سامسونگ انتقال انرژی بین دو گوشی را ممکن کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- این محصول Power Sharing Cable نام دارد که یک سر آن به گوشی هوشمند و سر دیگر آن هم به دستگاه مبتنی بر ورودی Micro USB متصل می‌شود.

سامسونگ انتقال انرژی بین دو گوشی را ممکن کرد

ابزار جدیدی که سامسونگ روانه بازار کرده است به کاربران امکان می‌دهد انرژی ذخیره شده در باتری گوشی خود را به راحتی به ساعت مچی هوشمند خود انتقال دهند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، سامسونگ در جدیدترین اقدام خود به کاربران امکان می‌دهد از هر دستگاهی که قابلیت اتصال به کابل Micro USB را دارد انرژی ذخیره شده در باتری را به دستگاه الکترونیکی دیگر انتقال دهد تا در شرایطی که دسترسی به جریان الکتریسیته وجود ندارد، نیاز کاربران برطرف شود.

این محصول Power Sharing Cable نام دارد که یک سر آن به گوشی هوشمند یا رایانه لوحی سامسونگ متصل می‌شود و سر دیگر آن هم به هر دستگاه مبتنی بر ورودی Micro USB اتصال میابد تا از این طریق انتقال انرژی ممکن شود.

سامسونگ انتقال انرژی بین دو گوشی را ممکن کرد - تصویر 2

شرکت سامسونگ برای انجام این فرآیند انتقالی یک ابزار کاربردی هم تولید کرده است که به شما امکان می‌دهد چه میزان انرژی را بین دو دستگاه رد و بدل کنید و البته مطلع شوید که انرژی ذخیره شده به درستی انتقال می‌یابد.

این کابل جدید در مرحله نخست از گوشی‌های Galaxy Note 4، Alpha، S5 و Tab می‌تواند انرژی را دریافت کند و به انواع دستگاه‌های الکترونیکی انتقال دهد.

سامسونگ انتقال انرژی بین دو گوشی را ممکن کرد - تصویر 3

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه