رکورد جدید سریع‌ترین اشتراک اینترنتی جهان

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

جوان ایرانی- مردم مقیم شهرهای مینه‌سوتا و میناپلیس در تعطیلات سال‌ نو میلادی سریع‌ترین اتصال اینترنتی جهان را تجربه کردند.

رکورد جدید سریع ترین اشتراک اینترنتی جهان

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا، شرکت ملی اینترنت ایالات متحده اعلام کرد: ساکنان مناطق مینه‌سوتا و میناپلیس در طی هفته جاری قادر به دسترسی اشتراک اینترنت فوق‌سریع با سرعت باورنکردنی ۱۰ گیگابایت در ثانیه هستند.

این اتصال تقریبا ۱۰ برابر سریع‌تر از اتصال اینترنتی شبکه فیبرنوری کمپانی گوگل است.

همچنین اتصال اینترنتی ۱۰ گیگابایتی ایالات متحده حتی از سرعت کلی اینترنت کره جنوبی که ملقب به سریع‌ترین کشور اینترنتی جهان است نیز سریع‌تر اعلام شده است.

اتصال ۱۰ گیگابایتی موجود حتی تا ۱۰ برابر سریع‌تر از سایر اتصالات اینترنتی موجود در ایالات متحده و در حدود۳۰ برابر سریع‌تر از سایر نقاط جهان اعلام شده است.

طبق اعلام شرکت تهیه کننده زیرساخت اینترنت فوق سریع ایالات متحده، هزینه استفاده از این اشتراک ماهانه ۳۹۹ دلار است. در این سرویس سرعت دانلود و آپلود اطلاعات نیز با سرعت ۱۰ گیگا بایت بر ثانیه ارائه می‌شود.

اگرچه سرویس مورد نظر با محدودیت پذیرش اشتراک مواجه است، اما قرار است این سرویس تا تابستان سال ۲۰۱۵ نقاط بیشتری را پوشش دهد. جزئیات بیشتر این خبر در مجله US Internet منتشر شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه