درگیری نیروهای حزب الله و صهیونیست در بازی ذوالفقار

 

یحیی، مدیر مسئول ساخت بازی رایانه‌ای «ذوالفقار» با تاکید بر اینکه تولید این بازی یک واکنش سریع به اظهارات نتانیاهو بود، گفت: این بازی نزدیک به ۵ ساعت گیم پلی دارد و در مورد درگیری نیروهای حزب‌الله با صهیونیست‌هاست.
به گزارش جوان ایرانی، محسن یحیی، مدیر مسئول ساخت بازی رایانه‌ای «ذوالفقار»  با تاکید بر اینکه این بازی از 19 خردادماه در بازار توزیع شده است، گفت: مخاطبان برای خرید این بازی می‌توانند به مراکز اصلی پخش بازی مراجعه کنند.

وی در خصوص چگونگی شکل‌گیری ایده تولید این بازی گفت: سخنرانی نتانیاهو در سازمان ملل درباره دستیابی ایران به بمب هسته‌ای و لزوم جلوگیری از ساخت این سلاح توسط ایران باعث شکل گیری ایده این بازی شد.

وی افزود: موسسه «موج آبی رسانه» بازی‌نامه و طرح اولیه این بازی را نوشت و با حمایت موسسه «سفیر نور بشارت» این بازی ساخته شد. موضوع این بازی درباره مقابله نیروهای حزب‌الله لبنان با صهیونیست‌ها است.

یحیی در ادامه گفت: نیرو‌های نفوذی حزب‌الله لبنان در ارتش اسرائیل در 20 شهریورماه 1392 از نقشه حمله موشکی اسرائیل به تاسیسات هسته‌ای ایران آگاه می‌شوند و نیرویی به نام ذوالفقار را برای خنثی سازی این عملیات به سرزمین‌های اشغالی قدس می‌فرستند. این بازی دارای 5 مرحله است و در لوکیشن‌های جنگل،  دریا، فرودگاه، ساحل، انبار تسلیحات و ناو انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این بازی نزدیک به 5 ساعت گیم پلی دارد و مخاطب را مشغول می‌کند. این بازی به صورت اول شخص است و حدود 10 سلاح در آن وجود دارد. در این بازی ذوالفقار علاوه بر استفاده از سلاح می‌تواند اشیا را بردارد و سوار نفربر شود.

یحیی با تاکید بر اینکه ساخت این بازی یک واکنش سریع بود، گفت: ساخت این بازی در شهریورماه سال 91 شروع شد و تا شهریورماه 92 ادامه داشت. بعد از آن تغییراتی در آن ایجاد کردیم که باعث همزمانی ارائه آن با زمان امتحانات دانش آموزان شد. به دلیل تعهدی که داشتیم تا پایان امتحانات صبر کردیم و بعد آن را به بازار ارائه کردیم.

«نجات بندر»، «مبارزه در خلیج عدن» و «راه افتخار» از جمله بازی‌های تولید شده توسط محسن یحیی هستند.

منبع: تسنیم

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه