دختر جوان یک مار بزرگ را از دورن سوراخ گوشش رد کرد و به عنوان یک گوشواره با آن عکس گرفت. این مار بزرگ باعث ایجاد درد شدیدی در گوش دختر شد. دختری با گوشواره مار که از سوراخ گوش رد کرد. انواع و اقسام گوشواره وجود دارد ه بعضی از آنها شکل و شمایل عجیبی دارد. اما عجیب ترین نوع گوشواره یک مار زنده است. بله درست شنیده اید: یک مار زنده بزرگ!. دختر دیوانه مار بزرگ را از درون سوراخ گوشش رد و به عنوان گوشواره از آن استفاده کرد. به محض اشتراک گذاشتن این تصاویر در فضای مجازی سیل کامنت ها به سوی دختر ج ...

دختر مار را درون سوراخ گوشش کرد! + عکس گوشواره وحشتناک دختر

دختر جوان یک مار بزرگ را از دورن سوراخ گوشش رد کرد و به عنوان یک گوشواره با آن عکس گرفت. این مار بزرگ باعث ایجاد درد شدیدی در گوش دختر شد.

 

دختری با گوشواره مار که از سوراخ گوش رد کرد

انواع و اقسام گوشواره وجود دارد ه بعضی از آنها شکل و شمایل عجیبی دارد. اما عجیب ترین نوع گوشواره یک مار زنده است. بله درست شنیده اید: یک مار زنده بزرگ!

دختر دیوانه مار بزرگ را از درون سوراخ گوشش رد و به عنوان گوشواره از آن استفاده کرد.

 

به محض اشتراک گذاشتن این تصاویر در فضای مجازی سیل کامنت ها به سوی دختر جوان روانه شد.

دختری که بخاطر درد شدید گوش به بیمارستانی در اورگان آمریکا مراجعه کرده بود از پزشکان خواست تا هر چه سریعتر او را از شر حماقتش نجات دهند. پزشکان با دیدن وضعیت وخیم بیمار پی به حماقت او بردند.

دختر مار را درون سوراخ گوشش کرد! + عکس گوشواره وحشتناک دختر

عکس از حماقت یک دختر

اشلی جوان چند سال قبل د�� دوره نوجوانی طی یک تصمیم احساسی از مار خانوادگی مورد علاقه اش به عنوان گوشواره استفاده و آن را در لاله گوش خود قرار داده بود، اما حالا پس از مدتی بدن مار رشد کرده و شرایطی دردناک را در لاله گوش او ایجاد کرده بود.

دختر مار را درون سوراخ گوشش کرد! + عکس گوشواره وحشتناک دختر

عکس از گوشواره احمقانه دختر

حالا زن جوان با انتشار عکسی هایی از خود در بیمارستان نوشت:بیشتر از همیشه احساس حماقت می کنم، گوشم خیلی دردناک شده، دکترها می خواهند یک شکاف کوچک در لاله گوشم ایجاد کنند تا بتوانند مار را براحتی از لاله گوشم خارج کنند.

23 هزار کاربر در پیام های متفاوتی دختر جوان را بخاطر تصمیم احساسیش سرزنش و او را احمق نامیدند.

 

گوشواره دختر جوان با مار واقعی زنده بزرگ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه