ناتالی دورمر بازیگر سریال بازی تاج و تخت در یکی از فیلم های کارگردان ایرانی آمریکایی به نام فرهاد صفی حضور خواهد یافت. همکاری ناتالی دورمر بازیگر جذاب با کارگردان ایرانی. ناتالی دورمر Natalie Dormer بازیگر نقش ملکه مارجوری در سریال بازی تاج و تخت است که به دلیل بازی در این سریال نیز بسیار معروف شده است. او در فیلم پروفسور و مرد دیوانه اولین فیلم فرهاد صفی نیا به عنوان بازیگر حضور خواهد یافت. به این ترتیب مل گیبسون، شان پن و ناتالی دورمر بازیگران اصلی فیلم پروفسور و مرد دیوانه (Professor And ...

ناتالی دورمر بازیگر سریال بازی تاج و تخت

ناتالی دورمر بازیگر سریال بازی تاج و تخت در یکی از فیلم های کارگردان ایرانی آمریکایی به نام فرهاد صفی حضور خواهد یافت

 

همکاری ناتالی دورمر بازیگر جذاب با کارگردان ایرانی

ناتالی دورمر Natalie Dormer بازیگر نقش ملکه مارجوری در سریال بازی تاج و تخت است که به دلیل بازی در این سریال نیز بسیار معروف شده است. او در فیلم پروفسور و مرد دیوانه اولین فیلم فرهاد صفی نیا به عنوان بازیگر حضور خواهد یافت.

 

به این ترتیب مل گیبسون، شان پن و ناتالی دورمر بازیگران اصلی فیلم پروفسور و مرد دیوانه (Professor And The Mad Man ) خواهند بود که به زندگی کسانی می پردازد که لغت نامه آکسفورد را بنیان گذاشتند.

عکس ناتالی دورمر در بازی تاج و تخت

ناتالی دورمر بازیگر سریال بازی تاج و تخت

 

مل گیبسون از سال ۱۹۹۸ حق رمان پرفروش جراح کروثورن: داستان قتل، جنون و عشقکلمات(Surgeon of Crowthorne: A Tale of Murder, Madness and the Love of Words) نوشته «سیمون وینچستر» را خریده بود و ابتدا قصد داشت خودش این فیلم را بسازد اما در نهایت این پروژه به صفی نیا رسید که اخیرا سریال تلویزیونی رئیس ( Boss ) را هم نوشته و تهیه کرده بود.

فیلمبرداری این فیلم اواخر سپتامبر آغاز خواهد شد.

** فرهاد صفی نیا در سال 1353 بدنیا آمده و به عنوان تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس فعالیت می کند. او در سن چهار سالگی به همراه خانواده ایران را به مقصد پاریس و سپس لندن ترک کردند.

حضور ناتالی دورمر بازیگر سریال بازی تاج و تخت در فیلم کارگردان ایرانی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه