حذف محدودیت 140 کاراکتری از پیام های مستقیم توییتر

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

جوان ایرانی- توییتر محبوب، از این به بعد به شما امکان پیام‌های 10هزار کاراکتری را می‌دهد.

حذف محدودیت 140 کاراکتری از پیام های مستقیم توییتر

کاربران توییتر به زودی می توانند پیام‌های مستقیم طولانی‌تر را از طریق این شبکه اجتماعی ارسال کنند. تا پیش از این تنها ۱۴۰ کاراکتر در این پیام ها قابل استفاده بود که به ۱۰هزار کاراکتر ارتقا یافته است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، ساشین آگاروال، مدیر محصولات توییتر در این مورد گفته است که عموم کاربران تا چند هفته دیگر می توانند از خدمات مذکور بهره مند شوند.

اما هنوز زمان دقیق این مسئله مشخص نیست. همچنین اطلاعات و ابزار لازم در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته تا برنامه‌های جانبی سازگار با توییتر را با این قابلیت تازه سازگار کند.

توییتر فعلا برنامه ای برای افزایش تعداد کاراکترهای قابل استفاده برای ارسال پیام در حساب کاربری افراد ندارد و محدودیت ۱۴۰ کاراکتری در این بخش کماکان برقرار خواهد بود.

این سایت پیش از این به اشتراک گذاری فهرست افراد بلوکه شده توسط هر کاربر با دیگر کاربران را ممکن کرده بود. انتظار می‌رود از این طریق مقابله با ارسال هرزنامه و مزاحمت‌های متداول در توییتر تسهیل شود.

از جمله دیگر تغییرات مثبت اعمال شده در توییتر به نحوه نمایش مکالمات کاربران در این سایت برمی‌گردد که باعث می‌شود پاسخ دهی و دسترسی به پیام‌ها با سهولت بیشتری صورت بگیرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه