دومین پیوند صورت بر روی صورت یک زن اهل لهستان انجام شد و این زن که قبلا چهره ای وحشتناک داشت امید تازه به زندگی پیدا کرد. دومین عمل پیوند صورت در لهستان بر روی صورت زن جوان. شاید عمل جراحی پیوند صورت یکی از عجیب ترین و در عین حال ترسناک ترین عمل های زیبایی در دنیا باشد. اما بروز اتفاقاتی در زندگی موجب از دست رفتن کامل صورت شده و نیاز به این پیوند را بیشتر می کند. از دیرباز داشتن صورتی زیبا یکی از ملاک های اصلی سنجش زیبایی بوده است. اما در طول عمر انسان گاه زندگی روی خوش خود را نشان نداده و ...

دومین پیوند صورت بر روی صورت یک زن اهل لهستان انجام شد و این زن که قبلا چهره ای وحشتناک داشت امید تازه به زندگی پیدا کرد.

 

دومین عمل پیوند صورت در لهستان بر روی صورت زن جوان

 

شاید عمل جراحی پیوند صورت یکی از عجیب ترین و در عین حال ترسناک ترین عمل های زیبایی در دنیا باشد. اما بروز اتفاقاتی در زندگی موجب از دست رفتن کامل صورت شده و نیاز به این پیوند را بیشتر می کند. از دیرباز داشتن صورتی زیبا یکی از ملاک های اصلی سنجش زیبایی بوده است.اما در طول عمر انسان گاه زندگی روی خوش خود را نشان نداده و در اثر حوادث ی دردناک، زیبایی انسان دستخوش تغییرات وحشتناکی می شود که لحظه لحظه زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد و زندگی خود و اطرافیان را از روند عادی خارج کرده و زیر و رو می کند.

اگرچه در یک دهه اخیر، امکان ترمیم بخشی از چنین آسیب هایی به واسطه جراحی پلاستیک ، ترمیمی و پیوند صورت در کنار فناوری های پیشرفته رایانه ای به وجود آمده است، اما با این وجود، نباید از درمان پرهزینه و پیچیده آن که نیازمند تخصص فراوان است، غافل بود.
جراحی های تغییر چهره، یا پیوند کامل یا نیمه کامل چهره، قدمت چندانی ندارد، اولین پیوند صورت جزئی در سال 1384/2005 روی زنی به نام ایزابل دینوآر انجام شد و اولین جراحی پیوند صورتکامل در جهان نیز در سال 1389/ 2010 به همت تیمی از جراحان اسپانیایی روی مردی انجام گرفت که قربانی یک سانحه تیراندازی شده بود. آخرین و مهم ترین نمونه آن نیز در 25 آبان 1394 در نیویورک به دست جراحی به نام ادوارد رودریگرز، روی آتش نشانی ��ه در عملیات دچار سانحه شده بود و کل صورتش را از دست داده بود، انجام شد.

تصاویر 18+ وحشتناک از پیوند صورت بر روی یک زن لهستانی

تصاویری از پیوند صورت جوانا زن لهستانی

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به “جوانا”، اهل لهستان است که سه سال پس از عمل پیوند صورت در یک کنفرانس خبری حاضر شده است. وی دچار نوعی تومور با نام “نوروفیبروماتوز” بود؛ این بیماری نوعی بیماری ژنتیکی است که اعصاب و پوست را گرفتار می کند. بر اثر این تومور صورت جوانا بسیار بدشکل شده بود و قادر به حرف زدن، جویدن و یا قورت دادن غذا نبود.

تصاویر 18+ وحشتناک از پیوند صورت بر روی یک زن لهستانی

تصاویری از پیوند صورت جوانا زن لهستانی

دکتر آدام به همراه تیم پزشکی موفق شد در یک عمل جراحی 23 ساعته 80 درصد پوست را به صورت وی پیوند بزند به طوری که اکنون پس از سه سال این زن می تواند حرف بزند، غذا را بجود و قورت دهد و همانگونه که می بینید فقط چند زخم روی صورت و گردنش باقی مانده است. این بیماری علی رغم ژنتیکی بودن، سرطانی یا مسری نیست اما امکان بهبودی در آن وجود ندارد برای همین پزشکان مجبور به عمل پیوند شدند.

تصاویر 18+ وحشتناک از پیوند صورت بر روی یک زن لهستانی

تصاویری از پیوند صورت جوانا زن لهستانی

این دومین عمل پیوند صورت است که در لهستان انجام می پذیرد. اولین عمل از اینگونه روی صورت مردی انجام شد که صورتش زیر دستگاه سنگ تراشی له شده بود.

تصاویر 18+ وحشتناک از پیوند صورت بر روی یک زن لهستانی

دومین عمل پیوند صورت انجام شد + تصاویر 18+

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه