تخفیف ویژه محصولات کسپرسکی هم‌زمان با جیتکس

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش ضد ویروس:

ایدکو اعلام کرد:

جوان ایرانی- تمام خریدارانی که به خرید لایسنس جدید و یا تمدید لایسنس از طریق نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین اقدام کنند شامل این تخفیف خواهند شد.

فروش ویژه محصولات کسپرسکی با ۲۵% تخفیف توسط شرکت ایدکو( توزیع کننده محصولات کسپرسکی در ایران) همزمان با برپایی نمایشگاه جیتکس آغاز شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی ایدکو ، هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس در دبی تمام محصولات کسپرسکی را با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می‌کند.
بر این اساس تمام خریدارانی که به خرید لایسنس جدید و یا تمدید لایسنس از طریق نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین اقدام کنند شامل این تخفیف خواهند شد.

بنابر اعلام شرکت ایدکو، علاقه‌مندان برای خرید محصولات کسپرسکی و بهره‌مندی از تخفیف در نظر گرفته شده می‌توانند از تاریخ ۲۶ مهرماه یعنی هم‌زمان با شروع برگزاری نمایشگاه بین‌المللی جیتکس در امارات تا ۹ آبان‌ماه ۹۴ نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود اقدام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند در زمان اعلام شده نسبت به خرید همه محصولات خانگی اعم از موبایل سکیوریتی؛ آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی اقدام کنند.
شرکت ایدکو تصریح کرده است که این تخفیف صرفاً برای خریداران نهایی محصولات بوده و تهیه این محصولات از طریق نمایندگان رسمی امکان پذیر است.

فهرست نمایندگان معتبر نیز در نشانی www.irkaspersky.com و در قسمت نمایندگان قابل دسترس است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه