بزرگ‌ترین ویرایش ویندوز ۱۰ تا ماه آینده

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش سیستم عامل:

Threshold 2 در راه است

جوان ایرانی- مایکروسافت می‌کوشد در ویرایش Threshold 2 فرآیند نصب ویندوز 10 را نسبت به قبل آسان‌تر کند.

بزرگ ترین ویرایش ویندوز ۱۰ تا ماه آینده

سیستم Threshold 2 که بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای ویندوز ۱۰ از زمان عرضه عمومی آن محسوب می‌شود، ماه آینده در اختیار کاربران جهانی قرار می‌گیرد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از زد.دی.نت، اعضای گروه Windows Insider از ماه گذشته قابلیت‌های جدید ویندوز ۱۰ را در اختیار گرفتند و روز گذشته پیش‌نمایش اولیه Threshold 2 با نام Build 10565 برای این گروه از افراد عرضه شد.

با این قابلیت‌های جدید کاربران ویندوزی هم‌اکنون یک سیستم آسان‌تر برای نصب ویندوز ۱۰ را در اختیار گرفته‌اند و کد محصول آسان‌تر برای آنها عرضه می‌شود تا بتوانند دستگاه خود مبتنی بر سیستم‌های عامل ویندوز ۷، ۸ و ۸.۱ را به‌روز کنند.

برای آن دسته از کاربرانی که به تازگی ویندوز ۱۰ را مورد استفاده قرار دادند باید گفت که مایکروسافت قوانین ویژه‌ای برای فعال‌سازی ویندوز ۱۰ در اختیار گرفته است. از جمله آنها می‌توان به حذف کدهای فعال‌سازی در بسیاری از به‌روزرسانی‌ها اشاره کرد.

بزرگ‌ترین ویرایش ویندوز ۱۰ تا ماه آینده - تصویر 2

ویندوز ۱۰ به گونه‌ای طراحی شده است که برای فعال‌سازی بخش‌های مختلف از کاربران کد فعال‌سازی نمی‌خواهد و در عوض به صورت خودکار کدها را تشخیص می‌دهد.

مایکروسافت پس از عرضه نسخه نهایی ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۱۵، نصب این سیستم عامل روی رایانه‌های شخصی را آسان کرد و هم‌اکنون می‌کوشد در ویرایش Threshold ۲ این فرآیند را نسبت به قبل آسان‌تر کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه