باریک‌ترین قاب گوشی هوشمند در جهان به ضخامت 0.7 میلیمتر

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

شرکت LG تولید کرد

جوان ایرانی- این قاب گوشی هوشمند در سمت راست و چپ خود فقط 0.7 میلیمتر ضخامت دارد و بر این اساس می‌توان آن را باریک‌تر از یک کارت اعتباری دانست.

باریک ترین قاب گوشی هوشمند در جهان به ضخامت 0.7 میلیمتر

مرکز تولید نمایشگرهای شرکت کره‌ای ال‌جی از تولید محصول جدیدی خبر داده است که از آن با عنوان "باریک‌ترین قاب گوشی هوشمند در جهان" یاد می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز، این قاب گوشی هوشمند در سمت راست و چپ خود فقط ۰.۷ میلیمتر ضخامت دارد و بر این اساس می‌توان آن را باریک‌تر از یک کارت اعتباری دانست و ال‌جی می‌گوید آن را متناسب با نمایشگر لمسی Full HD LCD خود برای یک گوشی هوشمند ۵.۳ اینچی طراحی کرده است.

این طراحی فوق‌باریک بر حسب ماژول Neo Edge شرکت اچ‌پی تولید شده است و گفته می‌شود که برای نخستین بار در جهان این ماژول مبتنی بر فناوری Advanced In-Cell Touch برای ساخت دستگا‌ه‌های الکترونیکی فوق باریک به کار گرفته شده است.

ماژول Neo Edge به‌جای استفاده از نوارهای دو طرفه‌ از فناوری چسبنده‌ای بهره برده است که قطعات را به طول کامل به بدنه متصل می‌کند و باعث می‌شود تمامی بخش‌ها و مدارها در فضای باریک‌تر کنار یکدیگر قرار بگیرند.

باریک‌ترین قاب گوشی هوشمند در جهان به ضخامت 0.7 میلیمتر - تصویر 2

گفته می‌شود این قاب فوق‌باریک به دلیل عدم استفاده از پنل پلاستیکی برای بخش نمایشگر ساخته شده است و با حذف نوارهای دو طرفه این امکان در اختیار شرکت ال‌جی قرار گرفته است تا بخش‌های داخلی گوشی را به صورت باریک‌تر کنار یکدیگر قرار دهد.

این قاب ۰.۷ میلیمتری علاوه بر آنکه رکورد باریک‌ترین بدنه برای گوشی‌های هوشمند را شکسته است، بلکه می‌تواند امکان استفاده از دوربین‌های دیجیتالی با کیفیت بالاتر، طراحی زیباتر و باریک‌تر بدنه و امکان استفاده از انواع فلزات را برای تولیدکنندگان گوشی فراهم کند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه