اپل: iPhone 6 فقط در جیب ۹ کاربر خم شده است

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

××× البته من این خبر رو 2 مهر یعنی 4 روز قبل فرستاده بودم ×××

اپل: iPhone 6 فقط در جیب ۹ کاربر خم شده است

به دنبال بالا گرفتن شکایت کاربران و انتشار انتقادات فراوان مبنی بر خم شدن بدنه گوشی‌های هوشمند جدید اپل، این شرکت اعلام کرد از بین تمام کسانی که تاکنون iPhone ۶ خریده‌اند، فقط ۹ نفر از آن‌هایی که این گوشی را در جیب خود گذاشته بودند با خم شدن بدنه iPhone ۶ مواجه شدند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایتنا،، خبر ضعیف بودن چارچوب اصلی iPhone 6 و خم شدن آن طی یک هفته گذشته به سرعت در سراسر جهان پیچید و آن دسته از کاربرانی که مجبور بودند تمام روز iPhone 6 را در جیب خود نگه دارند، اعلام کردند که این مشکل برای آنها پیش آمده است.

اما اپل برای پایان دادن به این انتقادات بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن به طور دقیق تعداد کاربرانی که بدنه iPhone 6 آنها خم شده است را مشخص کرد و توضیح داد تعداد این گروه از افراد آنقدر زیاد نیست که مردم تصور می‌کنند.

"آدام هوورث"(Adam Howorth) در این بیانیه گفت: «در ۶ روز نخستی که ما فروش iPhone 6 را آغاز کردیم به این نتیجه رسیدیم که در جریان استفاده معمولی از این گوشی، احتمال خم شدن بدنه آن بسیار کم است. در مجموع ۹ نفر از مشتریانی که با اپل قرارداد داشتند اعلام کردند که بدنه iPhone 6 Plus آنها خم شده است.»

اپل: iPhone 6 فقط در جیب ۹ کاربر خم شده است - تصویر 2

در ادامه این بیانیه گفته شد: «اگر شما سوالی در این زمینه دارید، می‌توانید مانند دیگر محصولاتی که اپل تاکنون به فروش رسانده است با این شرکت تماس برقرار کنید.»

شرکت اپل موفق شد در هفته نخست عرضه iPhone 6 و iPhone 6 Plus بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از آن‌ها را به فروش برساند و به همین خاطر سخنگوی این شرکت خم شدن ۹ گوشی را قطره‌ای در اقیانوس می‌داند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه