اپل سال ۲۰۱۵ سه مدل آیفون عرضه می‌کند

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش موبایل:

جوان ایرانی- این شرکت سال ۲۰۱۵ یک مدل از گوشی‌های هوشمند جدید خود را با نام آیفون 6S عرضه می‌کند که نمایشگر لمسی 4 اینچی دارد.

اپل سال ۲۰۱۵ سه مدل آیفون عرضه می کند

از هم‌اکنون تا زمان معرفی آیفون بعدی مدت زیادی باقی مانده است.
اما منابع آگاه اعلام کرده‌اند که شرکت اپل در سال ۲۰۱۵ میلادی سه مدل جدید از گوشی هوشمند آیفون را وارد بازار می‌کند تا به نیاز همه کاربران پاسخ دهد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورز به نقل از ایندیاتایمز، مرکز Timothy Arcuri به نقل از منابع آگاه داخلی اپل اعلام کرد که این شرکت سال ۲۰۱۵ یک مدل از گوشی‌های هوشمند جدید خود را با نام آیفون 6S عرضه می‌کند که نمایشگر لمسی ۴ اینچی دارد.

این مرکز با استناد به گفته‌های منبع آگاه خود توضیح داد که آیفون ۴ اینچی مشابه آیفون 5S ساخته می‌شود و احتمال دارد که نمایشگر آن مانند آیفون ۶ و ۶ Plus لبه‌های منحنی داشته باشد.

از آنجا که شرکت اپل با عرضه آیفون ۶ و ۶ Plus اندازه گوشی‌های هوشمند خود را تغییر داد و همچنان به تولید آیفون 5S هم ادامه می‌دهد، پیش‌بینی شده است که این شرکت آمریکایی سال ۲۰۱۵ سه مدل گوشی هوشمند وارد بازار کند.

دو مدل دیگر گوشی هوشمند اپل مانند ۶ و ۶ Plus با نمایشگرهای بزرگ‌تر عرضه می‌شوند و قرار است یکی از آنها با اندازه فبلت به دست کاربران برسد.

اپل سال ۲۰۱۵ سه مدل آیفون عرضه می‌کند - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه