انتشار بازی رایانه‌ای - راز روشن - در پایان هفته بسیج

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

انتشار بازی رایانه‌ای «راز روشن» در پایان هفته بسیج

 انتشار بازی رایانه‌ای «راز روشن» در پایان هفته بسیج

«محمدامین علی‌اکبر»، مدیر استودیو بازی سازی اگلو (egloo) از کاربران درخواست کرده است که از کپی‌برداری این اثر خودداری کنند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم ، «محمدامین علی‌اکبر»، مدیر استودیو بازی سازی اگلو (egloo) با بیان اینکه بازی رایانه‌ای راز روشن مراحل تولید را سپری کورده، گفت: این بازی که زندگی شهید احمدی روشن را روایت می‌کند تا پایان هفته بسیج وارد بازار می‌شود.

«محمدامین علی‌اکبر» به نحوه توزیع این بازی در بازار اشاره کرد و افزود: بازی راز روشن در فروشگاه‌های بسیج، پایگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی و مراکز فرهنگی برای علاقه مندان به بازی‌های رایانه‌ای عرضه خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه بازی رایانه‌ای در کشور صنعتی نوپا و برای رشد نیاز به حمایت مسئولان دارد گفت: بازی رایانه‌ای و فیلم در زمینه انتقال پیام و اثرگذاری برمخاطب نقش مهمی را ایفا می‌کند.

مدیر استودیوی بازی سازی اگلو با اشاره ��ه اهداف تولید این بازی گفت: پس از ترور شهید احمدی روشن شرایط به سمتی می‌رفت که باید در ابعاد مختلف از این ماجرا صحبت می‌شد چرا که جوان دانشمند ایرانی ناجوان‌مردانه به شهادت رسیده بود، برای زنده نگهداشتن ارزش‌هایی او تصمیم به ساخت این بازی گرفتم.

علی‌اکبر افزود: بازی رایانه‌ای راز روشن از سال 1391 توسط استودیوی بازی سازی اگلو تولید و از ابتدای سال 1393 آماده ورود به بازار بود.

وی با بیان اینکه این بازی به طور ویژه برای کاربرانPC در نظر گرفته شده گفت: در طراحی و ساخت بازی رایانه‌ای «راز روشن» از نرم افزار‌های یونیتی 4، مایا اوت‌دسک، زی براش، فتوشاپ و 3D مکس استفاده شده است.

مدیر استودیوی بازی سازی اگلو در پایان افزود: کاربران برای حمایت و ایجاد انگیزه در تیم تولید بازی رایانه‌ای راز‌روشن این بازی را از فروشگاه‌های معتبر تهیه و از کپی برداری از آن خودداری کنند.

انتشار بازی رایانه‌ای - راز روشن - در پایان هفته بسیج - تصویر 2

انتشار بازی رایانه‌ای - راز روشن - در پایان هفته بسیج - تصویر 3

انتشار بازی رایانه‌ای - راز روشن - در پایان هفته بسیج - تصویر 4


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه