امکان جدید فیس‌بوک برای کاربران

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

جوان ایرانی- قابلیت جدید فیسبوک به کاربران اجازه ذخیره مطالب جدید را می‌دهد تا در فرصت مناسب خوانده شوند.

امکان جدید فیس بوک برای کاربران

کاربرانی که وقت خواندن تمام مطالب و پست‌های افرادی که در لیست دوستانشان در فیس‌بوک هستند را ندارند، حتما از این قابلیت جدید فیس‌بوک خوشحال خواهند شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایسنا، تاکنون کاربران بسیاری در فیس‌بوک به این مساله انتقاد داشتند که به خاطر حجم بالای مطالب، عکس و یا فیلم‌های صفحه فیس‌بوکشان قادر به خواندن و یا دیدن همه آن‌ها نیستند. پس از مدتی هم فراموش می‌کردند که مایل به دیدن کدام مطلب بودند و یا حتی در کدام صفحه، باید مطلب مورد علاقه‌شان را جست‌وجو کنند.

حالا فیس‌بوک قابلیت جدیدی راه‌اندازی کرده است که به وسیله آن، فرد می تواند هر آنچه که مایل است را ذخیره و در فرصت مناسب از آن استفاده کند. البته تنها زمانی قادر به استفاده از مطالب ذخیر شده هستید که کماکان به اینترنت وصل باشید.

تفاوتی هم نمی‌کند که کاربران ویندوز باشند یا این‌که از دستگاه‌های اندرویدی و ios استفاده می‌کنند، در هر صورت می‌توانند از این امکان فیس‌بوک استفاده کنند.

به گزارش دویچه وله، روند ذخیره کردن اطلاعات به این صورت است که مطالب خود را با استفاده از گزینه save ذخیره می‌کنید و سپس در هر زمانی که دوست دارید می توانید از بخش saved items در بخش more آن را مشاهده کنید.

البته این امکان به تازگی راه‌اندازی شده و از آنجا که هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، ممکن است در برخی از مناطق قابل دسترسی نباشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه