اشتراک همزمان چند فایل در Drive گوگل ممکن شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

جوان ایرانی- نسخه 2.2.23 این ابزار کاربردی به کاربران امکان می‌دهد پس از انتخاب گروه فایل‌های مورد نظر خود، آنها را به صورت همزمان به اشتراک بگذارند.

اشتراک همزمان چند فایل در Drive گوگل ممکن شد

ابزار کاربردی Google Drive مخصوص سیستم‌عامل اندروید قابلیت‌های جدیدی در اختیار گرفته است که کاربران با انجام آخرین به‌روزرسانی می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از رایورزبه نقل از پی‌سی‌ورلد، نسخه ۲.۲.۲۳ این ابزار کاربردی به کاربران امکان می‌دهد پس از انتخاب گروه فایل‌های مورد نظر خود، آنها را به صورت همزمان به اشتراک بگذارند.

پیش‌ از این کاربران سرویس Drive تنها می‌توانستند این فایل‌ها را بدون قابلیت اشتراک، بارگذاری کنند. اما هم‌اکنون این امکان فراهم شده است تا با یک کلیک ساده روی نمایشگر لمسی، گروه مورد نظر فایل‌ها انتخاب شوند و به صورت همزمان با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

در این به‌روزرسانی منوی اصلی مخصوص اشتراک‌ فایل‌ها خلوت‌تر شده است و تصاویر مربوط به هر یک از کاربران در لیست دوستان در یک بخش کوچک نمایش داده می‌شود تا قابلیت‌های کاربردی نمایان‌تر شوند.

اشتراک همزمان چند فایل در Drive گوگل ممکن شد - تصویر 2

گوگل توضیح داد که این به‌روزرسانی هم‌اکنون روی فروشگاه Play Store ارائه شده است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

آخرین نسخه از ابزار Drive گوگل همچنین سیستم APK Mirror را نیز شامل می‌شود. این سیستم در اصل رابط کاربری جدید برای اشتراک فایل‌ها و اطلاعات است تا امکان استفاده از آن در دستگاه‌های موبایلی مختلف فراهم شود.

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به صورت مرتب از سرویس Drive گوگل استفاده می‌کنید، تغییرات کاربردی فراوان برای شما ارائه شده است. بر این اساس ابزار Drive هم‌اکنون در تبلت‌ها و گوشی‌های بزرگ امکانات جدید ارایه می‌دهد و قابلیت‌های همکاری درون‌سازمانی را آسان‌تر می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه