از کودک ۴ ساله تا کهنسال در فضای مجازی حضور دارند

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی:

جوان ایرانی- پس از انقلاب صنعتی اکنون فضای مجازی مسیر دنیا را عوض کرده و آثار متعددی بر روندهای اقتصادی و اجتماعی جوامع گذاشته.

از کودک ۴ ساله تا کهنسال در فضای مجازی حضور دارند

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در معارفه دبیر جدید شورای‌عالی فضای مجازی گفت: هم‌اکنون از کودک ۴ ساله تا کهنسال با فضای مجازی مرتبطند و ساعات زیادی را در آن سیر می‌کنند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، علی ربیعی امروز در مراسم معارفه دبیر جدید شورای‌عالی فضای مجازی در سخنان کوتاهی اظهار داشت: هم‌اکنون از کودک ۴ ساله تا کهنسال با فضای مجازی مرتبطند و ساعات زیادی را در آن سیر می‌کنند.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: اگر انقلاب صنعتی مسیر دنیا را عوض کرد و آثار متعددی بر روندهای اقتصادی و اجتماعی جوامع گذاشت، اکنون فضای مجازی این نقش را ایفا می‌کند.

وی ابوالحسن فیروزآبادی دبیر جدید شورای‌عالی فضای مجازی را فردی شاخص در بحران‌ها، جنگ تحمیلی و فراز و نشیب‌های علیه نظام معرفی کرد و گفت: ایشان حساب خود را پس داده‌اند.

وی افزود: آقای فیروزآبادی دارای تحصیلات مرتبط و فردی خوش فکر و باهوش است که در مدت دو سالی که در دولت در کنار ایشان بودم، ذهنیت خوبی از عملکرد وی در ذهن دارم.

وی اظهار امیدواری کرد فیروزآبادی با سبک و سیاق علمی شورای‌عالی فضای مجازی را اداره کند.

فیروزآبادی پیش از این قائم‌مقام وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه