ابتکار سامسونگ برای کاربران چپ دست

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش موبایل:

ابتکار سامسونگ برای کاربران چپ دست

ابتکار سامسونگ برای کاربران چپ دست

سامسونگ با عرضه گلکسی Note Edge و طراحی منحصر به فرد آن قصد دارد ذائقه کاربران گوشی های همراه را به سمت صفحات خمیده متمایل کند.

 

تولید محدود این گوشی شاید نشان از تردید این شرکت بزرگ از استقبال مردم از این گوشی باشد. به‌هر حال قراردادن یک صفحه منحنی در کناره راست این مدل به نظر بعضی کاربران جالب و کاربردی، به عقیده بعضی دیگر یک ترفند تبلیغاتی است.

 

یکی از سوالات اساسی که ذهن دوستداران این گوشی را مشغول کرده است این است که چرا سامسونگ این صفخه منحنی را در سمت راست آن قرار داده است و آیا برای کاربرانی که خواهان صفحه منحنی در سمت چپ گوشی خود باشند نیز سامسونگ فکری کرده است؟

 

تجربه نشان داده اکثر مردم دوست ندارند که تولید کنندگان گوشی های همراه نحوه در دست گرفتن گوشی را به آنها آموزش دهند. ولی این بار این شرکت بدون اینکه بخواهد گوشی های سفارشی با صفحات منحنی در سمت چپ داشته باشد این مشکل را حل کرده است.

 

شما می توانید با دانلود فایل به روز رسانی 140 مگابایتی این مشکل را حل کنید. در این حالت صفحه نمایش گوشی به اندازه 180 درجه می چرخد و شما باید گوشی خود را برعکس در دست بگیرید. ایده سامسونگ برای غلبه بر این مشکل قابل ستایش است ولی به این نکته نیز توجه داشته باشید که محل قرارگیری میکروفون و بلندگو با هم عوض می شود و این امر ممکن است در عملکرد درست تماس های صوتی تاثیرگذار باشند.

 

به نظر می رسد که برعکس گرفتن یک گوشی در دست هنگام مکالمه قدری عجیب و غیر معمول باشد و احتمالاً اگر سامسونگ بخواهد گلکسی Note Edge2 را به بازار عرضه کند به این فکر کند که از 2 اسپیکر و 2 میکروفون در گوشی خود بهره ببرد تا همه کاربران خود را راضی نگه دارد.

 

منبع : جام جم

مهدی روانبخش


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه