آموزش کامل گرفتن اسکرین شات در اندروید

سرویس فناوری جوان ایرانی؛ بخش موبایل:

آموزش گرفتن اسکرین شات در اندروید را برای شما عزیزان و کاربران محترم قرار داده ایم , با همراه باشید.

 

روش های عکس گرفتن از صفحه گوشی موبایل

 

روش های عکس گرفتن از صفحه گوشی موبایل

 

به دکمه‌ای به نام «Print Scrn» که روی کیبورد کامپیوترتان قرار دارد تا به حال دقت‌ یا از آن استفاده کرده‌اید؟ با کمک این دکمه می‌توانید از صفحه‌های مختلف کامپیوترتان عکس و یا اسکرین شات بگیرید. این روش برای نشان دادن صفحه یا تصویر یک سایت که امکان ذخیره سازی آن به صورت معمولی وجود ندارد بسیار مفید است.

 

 

اما اگر بخواهید از یک تصویر یا صفحه تلفن همراهتان عکس‌ یا اسکرین‌شات بگیرید باید چه کاری انجام بدهید؟ قطعاً انجام این کار به دلیل تفاوت‌های سیستم‌عامل‌های نصب شده روی گوشی‌های هوشمند متفاوت از آن چیزی است

 

که روی کامپیوتر اتفاق می‌افتد. در ادامه به راه‌های گرفتن عکس از طریق گوشی همراه روی سیستم‌عامل‌های مختلف موبایلی اشاره می‌کنیم.

 

 

 

برای اندروید ۴٫۰٫۴:


دکمه های Volume Down + Power Button (کم کردن صدا + دکمه خاموش کردن) رو همزمان با هم بگیرید و چند ثانیه نگه دارید، حالا گوشی تصویر گرفته شده را به شما نشان می دهد (دکمه هارو رها کنید).

 

این روش برای اکثر گوشی هایی هست که از اندروید۴٫۰٫۴ استفاده میکنن، اما برای گوشی های سامسونگ باید از روش دیگه ای استفاده کنید!

 

 

 

برای گوشی های سامسونگ:


دکمه های Home Button + Power Button (خانه + خاموش کردن) رو همزمان بگیرید و چند ثانیه نگه دارید، حالا گوشی اسکرین شات گرفته شده رو به شما نشون میده (دکمه هارو رها کنید).

 

البته این رو هم بگم که کسانی که از قلم نوری در گوشی های سامسونگ استفاده می کنن به راحتی می تونن با نگه داشتن نوک قلم بر روی صفحه مورد نظرشون و انتخاب گزینه Screenshot از گوشی خودشون عکس بگیرن!

 

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرم

 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه